INFOLINKA
18177, 18277

INFOLINKA
18177, 18277

eye-hero eye-hero

Nová číselná lotéria,
s ktorou sa aj vy
môžete mať EXTRA

Poznáte tú radosť, keď vám pípne výplata?
S EXTRA VÝPLATOU bude dvojnásobná!
Nová číselná lotéria prináša jedinečnú výhru
4 000 € každý mesiac na 10 rokov,
ktorá vám môže s radosťou pípať na účet.Do žrebovania ostáva:

dní
hodín
minút

Ešte nie ste registrovaný na www.tipos.sk?
Svojou registráciou získate na vaše hráčske konto
teraz bonus 50% k prvému vkladu!

button-right

Ako hrať lotériu EXTRA VÝPLATA?

Kde hrať online?

Ako hrať lotériu EXTRA VÝPLATA
na predajnom mieste?


Kde hrať na predajnom mieste?


Časté otázky FAQ:

Čo je EXTRA VÝPLATA?

EXTRA VÝPLATA je prvá anuitná číselná lotéria na Slovensku. V hre sa tejto lotérii sa nehrá o jackpot, ktorý sa kumuluje, ale sa hrá o garantovanú hlavnú výhru v 1. poradí 480 000 eur, ktorá sa vypláca výhercovi v pravidelných mesačných splátkach 4 000 eur počas desiatich rokov.

Aký je herný princíp EXTRA VÝPLATY?

V hre EXTRA výplata sa žrebuje spolu 7 čísel tak, že 6 výherných čísel sa žrebuje z prvého žrebovacieho zariadenia z 27 čísel a 1 číslo z druhého žrebovacieho zariadenia zo 4 čísel /powerballové čísla/.

Koľko EUR stojí jeden tip – hracie pole v lotérii EXTRA VÝPLATA?

Cena za jeden tip v lotérii EXTRA VÝPLATA je 1,50 eur. Na jednom tikete môžete vyplniť až osem hracích polí (stĺpcov), cena za plný tiket je 12 eur.

Kedy a kde sa žrebuje?

Žrebovanie prebieha každý pondelok štandardne v žrebovacom štúdiu v RTVS ako ostatné národné číselné lotérie. Záznam zo žrebovania je zverejňovaný na internetovej stránke TIPOS TV a tiež na vybraných kanáloch televízií RTVS, JOJ, Markíza a TA3.

Aká je pravdepodobnosť, že vyhrám EXTRA VÝPLATU?

Pravdepodobnosť výhry v 1. poradí je 1:1,18 mil. Šanca hráča na výhru sa zvyšuje s počtom vyplnených tipov - hracích polí.

Zdaňuje sa výhra z EXTRA VÝPLATY?

Nie, výhry z EXTRA VÝPLATY, rovnako ako výhry z iných lotérií prevádzkovaných spoločnosťou TIPOS, sú oslobodené od dane z príjmu. Vyplatená vám bude celá suma výhry.

Kde a ako sa môžem zapojiť do lotérie EXTRA VÝPLATA?

Do lotérie EXTRA VÝPLATA sa môže hráč zapojiť uzatvorením stávky v každej zberni predávajúcej lotérie spoločnosti TIPOS (pošta, trafiky...), prostredníctvom internetu, cez mobilnú aplikáciu a SMS.

Má lotéria EXTRA VÝPLATA nejakú doplnkovú hru?

Nie, lotéria EXTRA VÝPLATA nemá doplnkovú hru.

Dá sa lotéria EXTRA VÝPLATA predplatiť? Ak áno, na koľko žrebovaní?

Lotéria EXTRA VÝPLATA má štandardné predplatné ako iné hry, tzn. až 12 predplatných žrebovaní vopred.

Sú pri lotérii EXTRA VÝPLATA aj systémové stávky?

Nie, v lotérii EXTRA VÝPLATA nie je možné hrať systémové stávky.

Aké sú výhry v lotérii EXTRA VÝPLATA?

Hra má sedem výherných poradí. Výhrou v 1. poradí je pevná výhra vo výške 480 000 eur, ktorá bude vyplácaná na bankový účet výhercu v pravidelných mesačných splátkach vo výške 4 000 eur po dobu 10 rokov (platí aj pri dvoch výhercoch súčasne). Výhrou v 2. poradí je pevná výhra vo výške 24 000 eur, ktorá je vyplácaná na bankový účet výhercu v pravidelných mesačných splátkach vo výške 2 000 eur po dobu 1 roka. Pre ostatné výherné poradia sú Herným plánom stanovené podiely z celkových vkladov na dané žrebovanie. Výška výhier v jednotlivých poradiach závisí od výšky vkladov na dané žrebovanie a počtu výhercov.

Existuje v lotérii EXTRA VÝPLATA aj možnosť náhodného tipu?

Áno, okrem tipovania vlastných čísel je možné EXTRA výplatu hrať aj metódou náhodného tipu ako aj výberom z ponuky balíčkov S, M, L alebo XL Rýchlej stávky tak, ako pri iných lotériách TIPOS-u.

Kde všade budem môcť nájsť informácie o výhrach?

TIPOS zverejňuje aktuálne výsledky zo žrebovania číselných lotérií na internetovej stránke www.tipos.sk, na predajných miestach a na svojich zákazníckych linkách 18177 a 18277. Výsledky sú pravidelne zverejňované aj vo vysielaní RTVS, TV Markíza – Doma a Dajto, TV JOJ – JOJ Plus a WAU a TA3. Informáciu o aktuálnych výsledkoch žrebovania nájdu hráči aj na teletexte televízie RTVS str. č. 190. Vyžrebované výherné čísla zverejňujú aj niektoré denníky.

Aká je lehota na uplatnenie si nároku na výhru?

Uplatnenie nároku na výhru sa riadi všeobecnými lehotami ako u iných číselných lotérií spoločnosti TIPOS, tzn. v lehote najneskôr 60 kalendárnych dní odo dňa žrebovania príslušného stávkového obdobia, na ktorý bola stávka uzatvorená. Pri predplatných stávkach je lehota na uplatnenie nároku na výhru 60 dní od skončenia posledného žrebovania predplatného obdobia stávky.

Kde si môže výherca uplatniť nárok na výhru v 1.a 2. poradí?

Nárok na výhru si môže výherca uplatniť výlučne v sídle spoločnosti a, v prípade výhry v 2. poradí, aj na vybraných miestach spoločnosti - Regionálne strediská (RS) Nitra, Banská Bystrica, Žilina a Košice. Návštevu sídla spoločnosti alebo RS za účelom vyplatenia výhry si výherca dopredu dohodne prostredníctvom zákazníckej linky 18177 a 18277. Výhry v 3. až 7. poradí sú vyplácané štandardne v každej zberni, pri online tipovaní sú vyplatené na hráčske konto.

Je možnosť dať si vyplatiť hlavnú výhru jednorazovo?

Nie, hlavná výhra ako aj výhra v 2. poradí budú výhercovi vyplácané na účet v mesačných splátkach podľa splátkového kalendára, ktorý je prílohou Zmluvy o vyplácaní výhry.

Dedí sa výhra v prípade úmrtia?

Áno, výhra spadá do dedičského konania a riadi sa ustanoveniami Občianskeho zákonníka ak nebolo dohodnuté inak.

Aký je textový formát pri podaní stávky cez SMS?

Skrátený formát pri podaní stávky cez SMS je EV – bližšie informácie k SMS tipovaniu nájdete na internetovej stránke SMS tipovanie.