INFOLINKA
18177, 18277

INFOLINKA
18177, 18277

devices

AJ KALAMBA!
Zahrajte si exkluzívne novinky

Kalamba je záruka inovácií a kvality na poli slotových hier. Zahraj si ich exkluzívne na eTIPOS.SK

eye-hero

TIPOS odporúča

Joker Max

Joker Max

Objav silu šiestich valcov, štyroch riadkov a štyridsiatich výherných línií! Roztoč to naplno s Joker-om. Pozbieraj všetky plody v tejto šťavnatej hre, ktorá spája klasický automatový systém a video automaty. Komu sa podarí vyhrať niektorý zo štyroch jackpotov?

Blazing Bull

Blazing Bull

Dokážeš nájsť býka, ktorý vzplanul v tejto okúzľujúcej hre? Na pomoc ti prídu lesní priatelia, medvede, orly, vlci, pumy... Odhaľ tajomstvo údolia, kde na teba čaká viac ako 4 000 spôsobov výhier. Maj oči na stopkách a sleduj všetko, čo sa deje na šiestich valcoch a štyroch riadkoch.

Big Bounty Bill

Big Bounty Bill

Lovci odmien zbystrite pozornosť! V retro-futuristickom dobrodružstve ťa čaká 16 807 spôsobov výplat a maximálna výhra do 5 000-násobku tvojho vkladu. Staň sa postrachom zloduchov v krajine Badlands. Pomôž si funkciou HyperBonus, skratkou do bonusového kola.

Novinky

Goblins & Gemstones

Goblins & Gemstones

Dobrodružstvo sa odohráva v bankovom trezore, ktorý prevádzkujú škriatkovia, a hrá sa pomocou piatich valcov spolu s 1 024 výhernými spôsobmi.

Griffin’s Quest

Griffin’s Quest

Zmenšuj horu Olymp a bojuj s mytologickými bytosťami pri hľadaní mocného gryf. Táto hra používa rozloženie 6×5 na zobrazenie farebných a vysoko platených symbolov.

Sadie Swift: Guns 'n Glyphs

Sadie Swift: Guns 'n Glyphs

Prekrásna kovbojka loví staroegyptské artefakty na piatich valcoch a dvadsiatich radoch. Pripoj sa k jej dobrodružstvu a možno vyhráš až 14 144-násobok svojho vkladu.

Sky Hunters

Sky Hunters

Sky Hunters má dvadsať výherných línií a päť valcov s tromi symbolmi na každom valci. Doletíš až do víťazného cieľa v tomto steampunkovom dobrodružstve?

Caribbean Anne

Caribbean Anne

Vytiahni kotvy z mora nudy a zahraj sa na piráta s kapitánkou Anne! Usmeje sa na teba šťastie vo forme zlatej lebky?

Ducks Till Dawn

Ducks Till Dawn

Zober si na mušku strašidelné kačice. Kačice sa pohybujú po valcoch a ak zameriavací kríž „zastrelí“ kačicu, vyhráš sumu zobrazenú na kačici.

Firedrake’s Fortune

Firedrake’s Fortune

Zbieraj dračie vajíčka, aby si zaplnil meter. Za každých pár zatočení divokí draci uniknú z merača, aby sa rozšírili po celých valcoch.