X Zavrieť
EJ
eCasino vernostny bonus
ežreb_Kopa šťastia

Povýšenie registrácie na eTIPOS.sk

 

Povýšte svoju registráciu na komplexnú do 4. 12. 2017 a ste v hre o 10x 100 € kredit na hranie na  eTIPOS.sk!

Môžete tak urobiť ihneď po prihlásení sa v hráčskom konte na tomto odkaze. Platí pre hráčske kontá, ktoré svoju registráciu povýšili od 18.10. 2017.

TIP: Prosím, pre úspešné zakončenie si pozorne prečítajte inštrukcie. Fotokópie musia byť dobre čitateľné, v dostatočnej veľkosti a vo vysokom rozlíšení. Systém neakceptuje formát *.pdf.


Ako na povýšenie registrácie

  • Pre povýšenie registrácie vás prosíme o overenie osobných údajov a telefónneho čísla.                         
  • V  menu Moje konto -> Osobné údaje na eTIPOS.sk sa vám po prihlásení otvorí tabuľka s osobnými údajmi, kde je potrebné vpísať do políčka „Nickname“ prezývku. Nickname bude vašim identifikátorom v hrách, napr. pri pokeri, pri marketingových akciách a podobne; nickname je možné zadať iba raz.


 

  • Skontrolujete si správnosť telefónneho čísla, ak ho tam nemáte, tak ho prosím vpíšte do políčka „Mobil“ a potvrďte. Ostatné údaje prosím nemeňte, budú vám zmenené na základe zaslaných dokladov, nakoľko niektoré zmeny môže previesť len operátor TIPOSu.
  • Následne vám bude zaslaná SMS s kódom, ktorý vložíte do požadovaného okna a potvrdíte. Po tomto úkone sa vám v okne zobrazí správa s linkami na uploadom (nahratie) dokladov.

POZOR! V prípade, ak vám systém vypíše zhodu v osobných údajoch alebo budete mať iný problém s hráčskym kontom, kontaktujte nás prostredníctvom infolinky 18177 alebo 18277 (v pracovné dni od 7:30 do 16:30) alebo na info@tipos.sk.

Po úspešnom spracovaní dokumentov obdržíte notifikačný email.

TIP: Upozorňujeme Vás, že vzhľadom na očakávaný vysoký dopyt povýšenia registrácií ku koncu roka 2017 sa lehoty na spracovanie môžu predĺžiť. Preto aktualizáciu osobných údajov a nahratie dokladov neodkladajte a uskutočnite ich čo najskôr.


Povýšte si registráciu už teraz a ste v žrebovaní o 10x 100 EUR!

Každé hráčske konto, ktoré bude mať od 18.10. 2017 do 4.12. 2017 povýšenú úroveň registrácie, je zaradené do žrebovania o 10x 100 € kredit na stávky do do hier a lotérií na eTIPOS.sk.

Podrobné podmienky


Prečo je povýšenie registrácie povinné?

Novela zákona č.171/2005 Z.z o hazardných hrách ukladá spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. povinnosť spoľahlivo overiť totožnosť hráča.


Aké sú rozdiely medzi registráciami?

Komplexná registrácia – vyžadujú sa údaje potrebné pre základnú registráciu a naviac meno, priezvisko, bydlisko, rodné číslo, štátna príslušnosť, číslo občianskeho preukazu alebo pasu a číslo bankového účtu, na ktorý má byť prevedená výhra alebo zostatok na hráčskom konte.

Pre aktiváciu komplexnej registrácie je potrebné odoslanie dvoch dokladov, po prihlásení, cez stránku s uploadom dokladov, podľa pokynov v emaile: z oboch strán naskenovaný platný občiansky preukaz s viditeľnou fotografiou (je možné prekryť údaje, ktoré sú nad rámec požadovaných údajov) a akýkoľvek ďalší doklad totožnosti, na ktorom je uvedené meno, priezvisko a bydlisko (napríklad vodičský preukaz, kartu poistenca apod.). Pripojenie je technicky zabezpečené 128 bitovým šifrovaním.

Aktivácia komplexnej registrácie bude spravidla vykonaná po zaslaní naskenovaných dokladov do 5 pracovných dní.

Základná registrácia – vyžaduje sa emailová adresa a mobilné telefónne číslo, ktoré bude overené zaslaním kontrolného kódu. Hráč súčasne prehlási, že má viac ako 18 rokov a oboznámil sa so Všeobecnými obchodnými podmienkami a Herným plánom. Základná registrácia bude aktívna po správnom zadaní kontrolného kódu. Hráč so základnou registráciou môže uzatvárať stávky s maximálnym obratom:

a.) menej ako 2 000 eur v číselných lotériách
b.) do 20 eur v internetových stávkach na športové udalosti
c.) do 20 eur v sekcii Kasíno
d.) celkovo menej ako 2 000 eur za všetky stávky.

Za obrat sa považuje súčet vkladov na hráčske konto a výhier. V prípade dosiahnutia uvedených obratov je potrebné uskutočniť komplexnú registráciu.

Pôvodná registrácia – hráči s registráciou realizovanou do 30. 09. 2015.

Hráčske kontá so základnou a pôvodnou registráciou nebudú môcť byť po 31. 12. 2017 využívané a to ani v prípade nenaplnenia maximálnych obratov.


V prípade otázok, kontaktujte prosím infolinku na tel. číslach 18177 alebo 18277, prípadne emailom na info@tipos.sk.


TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s.